×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1391/11/12
آنچه برای سفارش مدرک از طریق درگاه کنسرسیوم محتوای ملی باید بدانیم!

1. حتما در سایت عضو شوید. (اینجا را کلیک کنید).
2. با نام کاربری و رمز عبوری که برای خود ساخته‌اید وارد شوید (اینجا را کلیک کنید).

3. اگر می‌خواهید از دانشگاه تهران یک پایان نامه سفارش دهید ابتدا یک بار بر روی «سفارش دیجیتال سازی» کلیک کنید و ببینید آیا امکان سفارش وجود دارد یا خیر. در مورد کتاب این محدودیت وجود ندارد.برای سفارش پایان نامه از بخش دانلود موجود در سایت استفاده کنید و سفارش خود را براساس صفحات موجود در فهرست مطالب، نه صفحات pdf ثبت کنید.

4. حساب خود را از طریق کارت بانک‌های متصل به شتاب شارژ کنید (برای اینکه اسکن صفحاتی که لازم دارید در اختیار شما قرار گیرد باید هزینه کمی پرداخت کنید) (اینجا را کلیک کنید).
5. می توانید از طریق جستجوی پیشرفته، دنبال منبع مورد نظر خود بگردید ( اینجا را کلیک کنید).

6. همه منابعی که روبه روی نامشان، علامت فرم
برای پر کردن فرم به موارد زیر توجه کنید:
• حتما آدرس ایمیلی را که به طور معمول استفاده می‌کنید، وارد کنید. از وارد کردن ایمیل آزمایشی جدا پرهیز کنید چون سفارش شما دیگر قابل پیگیری نخواهد بود.
• به مبلغ اعلام شده برای هر صفحه دقت کنید. هزینه‌ای که از حساب کاربری شما کسر می‌شود بر اساس مبلغ اعلام شده محاسبه می‌شود.
• به حداکثر صفحات قابل سفارش دقت کنید. اگر روبه روی عبارت حداکثر صفحات خالی بود محدودیتی برای سفارش وجود ندارد. شما می‌توانید هر مقدار صفحه که دوست دارید سفارش دهید.
7. پس از تکمیل و ثبت سفارش، مراحل سفارش از اینجا قابل پیگیری است.
8. حتما ایمیل خود را چک کنید، سفارش شما از طریق یکی از آدرس‌های info@icnc.ir  و یا dss@ut.ac.ir  به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.
توجه: ممکن است سفارشتان به بخش اسپم یا بالک ایمیل وارد شده باشد. حتما این بخش را هم چک کنید.
9. با اینکه تعداد سفارش‌های شما زیاد است اما ما حداکثر تا 10 روز سفارشتان را انجام می‌دهیم و برایتان ارسال می‌کنیم اگر احیانا تاخیری مشاهده کردید به آدرس info @icnc.ir  اطلاع دهید.
10. حتما بعد از اینکه سفارشتان را دریافت کردید دوستان دیگرتان را هم از این امکان پرتال کنسرسیوم محتوای ملی با خبر کنید.

نوشته شده توسط : - پوررمضانی

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.