×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1390/7/6
جشنواره وبلاگ‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی برگزار می‌شود

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی
جشنواره وبلاگ‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی، همراه مسابقه وبلاگ‌نویسی، نیمه بهمن‌ماه به کوشش اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی کتابداران ایران (ادکا) با همکاری انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران برگزار می‌شود.

1اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی کتابداران ایران (ادکا) با همکاری انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در نظر دارد جشنواره‌ای با عنوان جشنواره وبلاگ‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی به همراه مسابقه وبلاگ‌نویسی را 16 بهمن ماه سال جاری برگزار کند.

هدف از این جشنواره و مسابقه هم‌اندیشی، شناخت پتانسیل‌ها و فعالیت‌ها صورت گرفته در این حوزه و تولد وبلاگ‌های جدید در حوزه‌های تخصصی کتابداری و اطلاع‌رسانی و حوزه‌های وابسته است.

این دو انجمن از صاحبان وبلاگ‌های (شخصی، سازمانی، دانشجویی) و نویسندگان آثار پژوهشی (مقالات، پایان‌نامه‌ها، کتاب، طرح‌های پژوهشی) با موضوع وبلاگ دعوت می‌‌کند در این جشنواره و مسابقه شرکت کرده و آثار خود را از طریق وب سایت http://lislog.ir/index.php ثبت کنند.

 

منبع: کتابخانه مجلس شورای اسلامی

نوشته شده توسط : - پوررمضانی

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Loding



رمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.