×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1390/6/12
رونمایی از جدیدترین کتاب‌های انتشارات کتابخانه مجلس

بعد از ظهر روز یک‌شنبه 13 مرداد و همزمان با افتتاح موزه چاپ در کتابخانه مجلس شورای اسلامی، سه جلد از جدیدترین کتاب‌های منتشرشده ازسوی این کتابخانه رونمایی شد.

در این جلسه از کتاب‌های "درباره اوقاف صفویه" به قلم فاطمه جان احمدی، "متون و پژوهش‌های تاریخی" نوشته محمدکاظم رحمتی و "تاریخ مجلس سنا" به قلم مسعود کوهستانی نژاد که جدیدترین کتاب‌های انتشارات کتابخانه مجلس شورای اسلامی هستند، رونمایی شد.

مراسم افتتاحیه موزه چاپ و جلسه رونمایی از جدیدترین کتاب‌های انتشارات کتابخانه مجلس شورای اسلامی، روز یک‌شنبه 13 مرداد ماه 90، از ساعت 15 تا 16 بعدازظهر در محل این کتابخانه برگزار شد.

منبع: کتابخانه مجلس شورای اسلامی

نوشته شده توسط : - پوررمضانی

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.