×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1390/6/1
کتابخانه مجلس اسناد بی‌نظیری از دوره قاجار را خریداری کرد


«ندا شهماری»، با تاکید بر اینکه این اسناد عمدتا شامل انواع  مصالحه‌نامه، وکالت‌نامه، استشهادنامه، مبایعه‌نامه، عقدنامه، اسناد مالی و عرایض  بوده و  در جلسه اخیر شورای ارزیابی اسناد خریداری گردیده است. این مجموعه در ارتباط با اهالی  و علمای زنجان و میرزا نصراله زنجانی (شیخ الاسلامی) است.

شهماری با اشاره به میزان خرید اسناد در طی دو ماه گذشته در مرکز اسناد مجلس، این دوره را دوره طلایی و بی‌نظیر در خرید اسناد دانست که اسناد و مکاتبات بسیار بااهمیتی که عمدتا ارزش ملی دارند به مجموعه اضافه گردیده که این مهم با همت و تلاش مجدانه مدیریت و کارشناسان مرکز اسناد محقق گردیده است.

 

منبع: خبرگزاری لیزنا

نوشته شده توسط : - پوررمضانی

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.