×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1390/4/18
برگزاری جلسه مشورتی روسای کنسرسیوم محتوای ملی

جلسه مشورتی

در تاریخ سه شنبه 14/4/90 جلسه مشورتی‌ با حضور روسای کنسرسیوم محتوای ملی و برخی از نمایندگان برگزار شد.

با توجه به این‌که چهارمین جلسه روسای کنسرسیوم در مهر ماه برگزار خواهد شد، لذا جلسه‌ای مشورتی با روسایی که امکان حضور در جلسه را داشتند، برگزار شد. در این جلسه که میزبانی آن را مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی بر عهده داشت، ابتدا گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در کنسرسیوم محتوای ملی توسط دکتر طالب پور و خانم عمادی ارائه شد. سپس برنامه طراحی شده برای سال 1390 مورد بررسی قرار گرفت.

بعد از بررسی برنامه سال 90، اعضا در مورد سیاست‌های کلی کنسرسیوم و مشکلات و چالش‌هایی که در آینده ممکن است با آن مواجه شوند به گفتگو پرداختند. در پایان جلسه نیز، اعضا بر لزوم همکاری‌های‌ بیشتر خود با کنسرسیوم محتوای ملی تاکید کردند و خواستار انجام اقدامات عملی به‌منظور تسریع فعالیت‌های کنسرسیوم در راه رسیدن به اهدافش، شدند.

لازم به ذکر است آقای دکتر اسحاق صلاحی ریاست جدید مرکز اسناد و کتابخانه ملی برای اولین بار در جلسه کنسرسیوم محتوای ملی شرکت کردند.

اعضا شرکت کننده در جلسه:

آقایان موسوی بجنوردی، حجه الاسلام دکتر رسول جعفریان، دکتر امید فاطمی، دکتر محمد مهدی طهرانچی، دکتر علیرضا طالب پور و دکتر اسحاق صلاحی روسایی بودند که در جلسه به همراه نمایندگانشان حضور داشتند.

نوشته شده توسط : سرپرست سایت

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.