×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1390/2/18
غرفه سازمان اسناد و كتابخانه ملي در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران

سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران با بيش از 10برنامه و خدمت مختلف شركت كرده است.
ارائه خدمات صدور فيپا به همراه آموزش و عضويت فيپاي الکترونيکي ، اجراي مراحل مرمت اسناد و کتاب‌هاي قديمي براي اولين‌بار با حضورمتخصصان حوزه مرمت در غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملي از جمله اين برنامه ها است .
برگزاري کارگاه آموزشي جست ‌وجوي منابع علمي رايگان از طريق اينترنت و همچنين حضور گروه مشاوران مرجع مجازي به منظورپاسخ‌گويي به سؤالات پژوهشي بازديدکنندگان از ديگر فعاليت‌هاي کتابخانه ملي درنمايشگاه کتاب بيست و چهارم است.
ارائه 25 عنوان کتاب تازه منتشر شده ، نسخه لوح فشرده بانک مستندات کتابخانه ملي در کنار لوح فشرده کتاب‌شناسي نيز از ديگر فعاليت هاي غرفه سازمان اسناد و كتابخانه ملي است.
معرفي بخش‌هاي مختلف پايگاه اينترنتي کتابخانه ملي کودکان و نوجوانان ايران و همچنين كتابخانه ديجيتال كتابخانه ملي نيز از ديگر فعاليت هاي غرفه سازمان اسناد و كتابخانه ملي در بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران است.
از ديگر بخش ها و فعاليت هاي غرفه سازمان مي توان به اطلاع‌رساني اسنادي و نمايش اسناد قديمي با استفاده از فناوري‌هاي جديد از ديگر برنامه‌هاي معاونت اسناد ملي سازمان اسناد و کتابخانه ملي در نمايشگاه کتاب امسال خواهد بود.
غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملي در بيست وچهارمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران درشبستان اصلي واقع شده است.

منبع:سازمان اسناد و کتابخانه ملی

نوشته شده توسط : سرپرست سایت

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.