×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1389/11/25
دسترسی پورتال کنسرسیوم به:

دسترسی پرتال کنسرسیوم به کتابخانه مجلس
بدین ترتیب امکان جستجو و مشاهده  30000 عنوان نسخه خطی کتابخانه مجلس و همچنین کتاب‌های چاپ سنگی و سربی این مرکز امکان پذیر شده است.

- دسترسی به محتوای کتابخانه ملی
طبق توافقی که با آقای اشعری ریاست کتابخانه ملی انجام شد محتوای 12000 عنوان نسخه خطی این کتابخانه برای پورتال کنسرسیوم دسترس پذیر گردید. در حال حاضر کاربران می توانند از طریق جستجوی یکپارچه پورتال کنسرسیوم به نسخه رقومی  این محتوا ها دسترسی داشته باشند.
- دسترسی به محتوای کتابخانه آستان قدس و دائره المعارف بزرگ اسلامی
بر اساس همکاری های فنی انجام شده مابین بخش فنی دبیرخانه و معاونت فنی هر کدام از این مراکز  امکان دسترسی به محتوای این دو مرکز نیز فراهم شده است در حال حاضر تعداد اندکی از محتوا های هر کدام از این مراکز در جستجوی یکپارچه پرتال کنسرسیوم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط : سرپرست سایت

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.