×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد سيستمهاي فازي درطراحي سيستمهاي تشخيص نفوذ
پدیدآورندگان : مهران اميري (پديدآور)
افتخاري , مهدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي كامپيوتر و فناوري اطلاعات
خلاصه : امروزه سيستمهاي تشخيص نفوذي كه براساس سيستمهاي فازي توليد مي شوند بسيار مورد توجه محققان هستند خصوصيات ذاتي سيستمهاي فازي از قبيل توانايي تعامل با داده هاي غيردقيق و ابهام آميز از آنها كانديدهاي مناسبي براي طراحي سيستمهاي تشخيص نفوذ مي سازند دراين مقاله سعي شده است كاربرد سيستمهاي فازي در طراحي سيستم هاي تشخيص نفوذ مرور شود دراين راستا تعامل و همكاري سيستمهاي فازي با شبكه هاي عصبي و الگوريتمهاي تكاملي بررسي شده است روند طراحي سيستمهاي استنتاج قانون مندي كه توسط روالهاي اتوماتيك از دادههاي آموزشي طراحي مي شوند نيز مورد بررسي قرارگرفته و تحقيقات انجام شده درهر زمينه خلاصه با يكديگر مقايسه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCIT01-NCCIT01_058.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/2/17
تاریخ تغییر رکورد : 1391/2/17
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.