×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: گياه هيدروكربنه-منبع جديد انرژي براي آينده
پدیدآورندگان : صالح ارخي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش ملي انرژي هاي نو و پاك
خلاصه : توسعهي منابع انرژي و مواد شيميايي جايگزين، به ويژه استفاده از بيوماس گياهي به عنوان يك منبع انرژيتجديدپذير براي سوخت، و يا مواد اوليه ي شيميايي، اخيراً مورد توجه زيادي قرار گرفته است.اين مقاله درتلاش است كه كارهاي انجام گرفته توسط بسياري از محققين در زمينه ي ارزيابي برخي مواد گياهي به -عنوان منبع انرژي و مواد اوليه شيميايي و همچنين احتمالات توليد محصولات هيدروكربنه و كالاهايشيميايي كه به طور مستقيم و غير مستقيم با آن ارتباط دارند را، مرور نمايد. علاوه بر اين، در مورد يك كارپژوهشي كه در آزمايشگاه تحقيقات منطقه اي جوراات هند انجام گرفته، بحث گرديده است. در پايانپيشنهاداتي در مورد برخي جهت گيري هاي آينده، كه لازم است براي تشويق توليد اين محصولات نفتيمورد توجه قرار گيرند، ار ائه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CCE01-CCE01_151.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/6/12
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/13
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.