×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير سرباره كوره بلند بر خواص قير اصلاح شده
پدیدآورندگان : سيدميلاد حسيني (پديدآور)
حامد مشيري لنگرودي (پديدآور)
سيدجلال شفيعي نسبي لنگرودي (پديدآور)
امير مدرس (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي عمران، معماري و زيرساخت هاي شهري
خلاصه : قير به عنوان يك ماده مصرفي در صنايع مختلف به ويژه راه و ساختمان از اهميت و جايگاه ويژه اي برخوردار مي باشد خصوصيات ويژه ، از قبيل انعطاف پذيري، آب گريزي و ارزاني آن را نسبت به مواد جايگزين برتري داده است. بخش مهمي از پژوهشهاي صورت گرفته در زمينه راهسازي معطوف به جزء قير است به عنوان اصلاح كننده قير، به منظور بهبود عملكرد وافزايش كارايي قير به آن اضافه شده است. سرباره كوره بلند به عنوان اصلاح كننده با درصدهاي وزني مختلف 3 تا 7 درصد با قير 60/70 پالايشگاه اصفهان مخلوط شده و تاثير آن بر خاص مختلف قير مورد بررسي قرار گرفته است. همچنين سرباره كوره بلند به قير باعث مي شود، شاخص نفوذپذيري قير به عدد ايده آل نزديك شود كه نشان دهنده كاراي بهتر آن در مصارف راهسازي است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICICA01-ICICA01_0152.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/27
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/12
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.