×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: الگوي بهبود كيفيت خدمات در موسسات اموزش عالي مطالعه موردي: دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه يزد
پدیدآورندگان : رضا جمالي (پديدآور)
محمدصالح اوليا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : مديريت كيفيت، بهره وري و تعالي سازماني
وضعیت نشر : هفتمين كنفرانس بين المللي مديريت
خلاصه : صاحبنظرات مديريت ، كسب رضايت مشتري را از مهمترين وظايف و مسئوليتهاي مديريت سازمانها برشمرده و لزوم پايبندي هميشگي و پايدار مديران عالي به كسب رضايت مشتريان را پيش شرط موفقيت به حساب آورده اند. اطلا ع از تصوير ذهني سازمان نزد مشتريان ضمن اينكه نقاط ضعف و قوت يك سازمان را برملا مي سازد زمينه را براي اتخاذ راهبردهاي مناسب و ارتقاي سطح عملكرد فراهم مي آورد از سوي ديگر نگاهي به روند تحولات جاري نظام آموزش عالي حاكي از آن است كه اموزش عالي بايد ضمن توجه به بحران افزايش كمي و تنگناهاي مالي به حفظ بهبود و ارتقا كيفيت و جلب رضايت مشتريان چند گانه خود بپردازد. استقرار كامل مديريت كيفيت خدمات آموزشي، هدفي جز بهوبد و تعالي كيفيت را تعقيب نمي كند و دسترسي به اين هدف با به كارگيري شيوه هاي علمي و جامع ارزيابي ممكن مي گردد. در اين راستا پژوهش حاضر درصدد است تا ابعاد و مولفه هاي كيفيت خدمات آموزشي دانشگاه يزد را از ديدگاه دانشجويان تحصيلات تكميلي ارزيابي نموده و با استفاده از مدلهاي كيفيت اولويت بهبود شاخصهاي كيفيت خدمات اموزشي را تعيين نمايد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IRIMC07-IRIMC07_012.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.