×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اموزش ا لكترونيكي پارادايمي جديد در اموزش هاي مدرن
پدیدآورندگان : محسن خداپرست (پديدآور)
سهيلا افشاري (پديدآور)
سارا ميرزايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش منطقه اي رويكردهاي نوين در مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات
خلاصه : امروزه با پيشرفت فناوري اطلاعات و ارتباطات روشهاي اموزش دچار تحول شده اند اين تحول درجهتي است كه هر فرد در زماني كه خودش مشخص مي كند مشغول يادگيري مي شود فضاي مجازي با منابع و امكانات شگفت و عظيمي كه در زمينه علم و دانش دراختيار كاربرانش قرار ميدهد قابليت هاي زيادي در زمينه اموزش از راه دور به وجود اورده است دراين ميان اموزش الكترونيكي به عنوان يك پارادايم جديد در اموزشهاي مدرن پديدار گشته است و اصطلاحاتي چون مدارس هوشمند و دانشگاه مجازي اشاره به نوع جديدي از اين اموزش دارد كه در مقابل اموزش سنتي و معمول امروزه در حال جايگيري در سيستمهاي اموزشي كشورهاي مختلف است اين مقاله بر آن است كه تا با تحليل اين نوع اموزش و تجارب بين المللي دراين خصوص بسترهاي لازم براي ارائه دوره هاي اموزشي الكترونيكي را تبيين نمايد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ROUDSARIT01-ROUDSARIT01_252.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/5/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.