×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: معرفي مدل اندازه گيري دانش سازماني در حوزه فناوري اطلاعات مبتني بر بلوغ سازماني
پدیدآورندگان : اسلام ناظمي (پديدآور)
فراهي , احمد (پديدآور)
مهدي شعباني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش چالشهاي مديريت و رهبري در سازمانهاي ايراني
خلاصه : امروزه توجه به گسترش رقابت بين سازمانها و افزايش اهميت موفقيت در اين عرصه، سازمانها را به سوي استفاده از يكي ازمهمترين منابع دارائي خود يعني دانشسوق داده است و سازمانها براي اينكه بتوانند دانش را به منظور دستيابي به اهداف مورد نظر خود توسعه داده و تقويت كنند، لازم است روشي را براي اندازه گيري آن تعيين و به مورد اجرا بگذارند. در اين مقاله بر مبناي مطالعات انجام شده و بررسي اكثر روشهاي موجود در اندازه گيري دانش سازماني يك مدل ارزشيابي دانش در حوزه فناوري اطلاعات بمنظور اندازه گيري ارزش آن در كسب و كار، معرفي و ارائه گرديده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMPIO01-CMPIO01_063.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/2/6
تاریخ تغییر رکورد : 1389/2/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.