×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش مديريت دانش در تحول سازمانها
پدیدآورندگان : نجمه سليمانپور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي اقتصاد، حسابداري، مديريت و علوم اجتماعي
خلاصه : رمز موفقيت و تحول در سازمانها در بهره وري مديريت دانش است. امروزه دانش افراد در سازمانها به اندازه دارايي فيزيكي و مالي سازمان مهم مي باشد.سازمان هايي كه به اهميت دانش پي برده اند در مديريت بهينه آن تلاش مي كنند تا به بهترين نحو از اين سرمايه در جهت تحول سازمان استفاده كنند. هر سازماني براي تحولات مثبت نياز به مديريت دانش دارد. در اين مقاله تعاريفي از مديريت دانش شده و نقش آن در تحولات سازمانها ارائه شده است. مديران امروزي بايد محيطي مناسب براي رشد و پرورش ذهن انسان در سازمانها فراهم آورند. در واقع مديريت دانش مسئله اي است كه در آن سازمان آگاهانه و به طور فراگير دانش خود را به صورت منابع و مهارت انساني سازماندهي مي كند. توسعه دانايي محور، سرلوحه برنامه توسعه اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي كشور قرار داده شده است. بنابراين انتظار مي رود همه سازمان ها دانش را به عنوان سرمايه سازماني تلقي كنند و نسبت به مديريت آن اقدام كنند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EAMS01-EAMS01_660.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.