×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: برترين مادر!
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : نسيم حيات ، ، ۱۳۹۵
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : زیباترین سمفونی هستی! زیباترین سمفون هستی یعنی لالایی مادر، هیچ سنگی به آن سنگینی نیست که بتوان آن را در یک کف هی ترازو نهاد و در کفه ی دیگر آن، وزن مهر و قدر و قیمت مادرانه را سنجید. ▪ مادر ناخدای سفینه خانواده کوچک در دریای بزرگ جامعه است. مادر فقط پرتو کوچکی از مهربانی های بزرگ خداست. او، معجزه ی مهربانی های خداست؛ او ناخداست: ناخدای سفینه ی خانواده ی کوچک در دریای بزرگ و متلاطم جامعه ی انسان..... آری: هیچکس مثل مادر نیست؛ فقط مادر است که مثل مادر است؛ ▪ بهترین درمان در جهان، بوسه مادر است. -1 مادر کسی است که اگر ببیند فقط چهار تکه شیرینی برای پنج نفر وجود دارد، فورا اعام م یکند که اصا شیرینی دوست ندارد. -2 مادر می فهمد آن چه را که فرزند به زبان نمی آورد. -3 مادر بانکی است که ما تمام دردها و نگرانی هایمان را به او می سپاریم.
یادداشت :
/ محسن تنه کار
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 784726
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.