×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزيابي گونههاي در معرض خطر انقراض و آسيب پذير منطقه حفاظت شده كولگ در استان ايلام
پدیدآورندگان : شاهرخ فروتن مهر (پديدآور)
جواد ميرزايي (پديدآور)
بهروز بهروزي راد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين همايش ملي توسعه پايدار كشاورزي و محيط زيست سالم
خلاصه : منطقه حفاظت شده كولك با مساحت حدود 55 هزار هكتار جزء شهرستان مهران بوده و حدود 42 كيلومترمرز مشترك با كشور عراق دارد. وجود زيستگاه هاي با ارزش و تيپ پوشش گياهي و 3رودخانه دائمي و 6چشمه آب، شرايط را براي حضور گونه هاي مهم و با ارزش حيات وحش همانند كل و بزز، بزوو وميش، پلنگ و ساير موجودات را فراهم آورده است . منطقه مذكور بنا به موقعيت خود بطرق گوناگون درميرض تهديد است كه مهمترين آنها عبارتند از وجود نيروهاي انتظامي در منطقه، بهرهبرداري از معادن منطقه ، شكار و صيد غير مجاز ، خشكسالي هاي سالهاي اخير ، وجود دام در داخل منطقه ميباشد. براي تحقيز مورد نظر بررسي از طريق بازديد ميداني و مطالعات كتابخانه اي و انجام مصاحبه صورت گرفت.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SADHE01-SADHE01_144.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/1/29
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/20
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.