×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حقوق بشر به اصطلاح آمريكائي از منظر حقوق بين الملل
پدیدآورندگان : محمدحسين سلحشور (پديدآور)
سهيلا كوشا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي اقتصاد، حسابداري، مديريت و علوم اجتماعي
خلاصه : در برهه زماني اخير بنا به دلايلي حقوق بشر به ابزاري تبديل شده است در دست دشمنان بشريت ،كه از اين ابزار در جهت تبليغات سوء و ايجاد جنگ رواني عليه ملتهاي مظلوم بهرهبرداري ميكنند. اساسا غرب اين روش را در طول سالهاي گذشته در مورد كشورهايي كه با آنها مخالف بوده است، به كار برده و هرجا كه شاهد همراهي كشورها در جهت اهداف سياسي و اقتصادي خويش نبوده و احساس كرده است كه كشوري با اهداف پليدش همراه نيست، آنها را به نقض حقوق بشر متهم كرده است. اگر بخواهيم به كارنامه اقدامات دولت جنايتكار آمريكا در جهان نگاهي بيندازيم به مواردي برمي خوريم كه انجام يكي از آنها كافي است تا كشور انجام دهنده اين اقدامات براي هميشه منزوي شود و ديگر دم از حمايت از مسائلي چون دموكراسي و حقوق بشر نزند، اما مي بينيم در حال حاضر دولت آمريكا با كمال بي شرمي با تكيه بر قدرت نظامي، اقتصادي و رسانه اي خود همچنان خود را سردمدار آزادي، حقوق بشر و دموكراسي مي داند و هر از گاهي كشورهايي كه با او همراه نيستند را متهم به نقض حقوق بشر مي نمايد . حال با اين توضيحات مقاله حاضر با استفاده از روش پژوهشي توصيفي و استنادي به بررسي مساله مهم و اساسي حقوق بشر آمريكائي از منظر حقوق بين الملل - پرداخته و زواياي مختلف آن را مورد واكاوي و بررسي قرار داده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EAMS01-EAMS01_053.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.