×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بهبود كارآيي سيستم رانش با استفاده از پروانه هاي چندگانه موازي
پدیدآورندگان : حسن قاسمي (پديدآور)
ولي اله عليزاده (پديدآور)
سامان كرماني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دوازدهمين همايش ملي صنايع دريايي ايران
خلاصه : تاكنون تلاش طراحان در جهت بهبود و افزايش راندمان با استفاده از پروانه تكي در شناورهاي جابجايي امكان رسيدن به سرعت بالاتر از عدد فرود 0/4 فراهم نشد. لذا، براي رسيدن به سرعتهاي بالاتر از عدد فرود 0/4 استفاده از پروانه هاي چندگانه موازي ضروري است. در اين مقاله، استفاده از سيستم دو و چهار پروانه موازي براي يك شناور مورد تحليل و مقايسه قرار گرفته است. شناور عملكرد هيدروديناميكي پروانه ها بروش المان مرزي محاسبه و سپس پارامترهاي اصلي شامل قطر، نسبت سطح گسترش يافته ، تعداد پره ها و سرعت دوراني تعيين مي شود. براي شناور 1300 تني (با توجه به محدوديت هاي جانبي نيرومحركه و گيربكس) استفاده از پروانه دو تايي و يا چهار تايي به سرعت 26 گره دريايي فراهم شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NSMI12-NSMI12_068.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/6/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.