×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: جهاد با نفس، يكي از پيام هاي اخلاقي عاشورا
پدیدآورندگان : هادي فرح قوزاني (پديدآور)
عباس حسين پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش سراسري علمي پژوهشي شناخت اخلاق و آداب حسيني
خلاصه : مهمترين امتياز انسان از ديگر موجودات عالم، قابليت رشد واستعداد كمال در وجود اوست.هويت انسان درپرتو همين ويژگي معنا پيدا مي كند و ارزش راستين او در گرو پيمودن مسير كمال و به فعليت رسيدن استعدادها پديدار مي گردد. اگر انسان در سايه عوامل تربيتي، آن هم تربيت حسيني راه رشد وتربيت صحيح را بپيمايد، به بالاترين درجه فضائل و كمالات انساني مي رسد؛به گونه اي كه ملائك از رسيدن به مقام وي عاجز مي شوند و اگر از روش تربيتي مستقيم به در آيد، به موجودي پست و بي ارزش تبديل مي شود.اعراف؛ 179
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ANDISHEH01-ANDISHEH01_088.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/1
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/23
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.