×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: انتخابات مجلس نهم
پدیدآورندگان : -
نوع : مولتی مدیا
جنس : گزارش
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

توصیفگر : فتنه 88
مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌
تبليغات‌ سياسي‌
سران فتنه
انتخابات‌
وضعیت نشر : قم: موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان، 1390
یادداشت : ,ملزومات سیستم: Windows Media Player و...شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از اطلاعات منتشر شده توسط ناشرداده هاي الکترونيکيثبت نام نامزدهای انتخابات به مجلس نهم از چند روز آینده به طور رسمی آغاز خواهد شد مراحل انتخابات هرچه جلوتر می‌رود تنور رقابت‌ها داغ تر می‌شود این جاست که هرجا و هر مناسبتی می‌تواند محل تبلیغ باشد، البته بعضی از گروه‌ها نه هنوز تکلیفشان را با جریان فتنه روشن کرده‌اند نه موضع‌ خود را مشخص کرده‌اند و ... حجم فایل: 2MB 110 فرمت:flv
شناسه : oai:tebyan.net/140245
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/9/29
تاریخ تغییر رکورد : 1390/9/29
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.