×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مقايسه كارايي كنترل كننده هاي مختلف در سيستم هاي سرو درايو دو جرمي
پدیدآورندگان : حميد رحيمي اصفهاني (پديدآور)
مهدي منوچهرنجف آبادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : كنترل
وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي مهندسي برق
خلاصه : دراين مقاله مطالعه اي تحليلي جهت كنترل سرعت در سيستم هاي سرو درايو دو جرمي ارائه شده است از بين انواع كنترل كننده ها كارايي چهاركنترل كننده ي PID,PI كنترل كننده ي نسبت تشديد (RRC) و همچنين ساختار ارتقا يافته اي از RRC با عنوان RRCE با يكديگر مقايسه شده اند پارامترهاي كنترل كننده براساس معيار انتگرال زماني قدر مطلق خطا (ITAE) تعيين شده اند در كنترل كننده با ساختار RRC، در صورت استفاده از مبدلهاي گشتاور با كارايي بالا، روند كنترلي بهتر از انواع ديگر انجام مي شود همچنين انواع كنترل كننده هاي PID,RRC به جهت داشتن درجه ي آزادي بيشتر براي طراحي، نسبت به PI برتري دارند. همچنين ساختار RRCE با روند كنترلي مستقل از پهناي باند حلقه بسته ارائه مي شود. در پايان مطالعه ي تفكيكي اين كنترل كننده ها از نظر بازه ي پايداري با روش حاشيه ي بهره و فاز ارائه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NEEC02-NEEC02_196.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/11/7
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.