×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حكمت
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

وضعیت نشر : قرن7 يا 8
مشخصات فیزیکی : 21×5/15
یادداشت : ,عنوان اصلي كتاب(قول) و عنوان فرعي(فصل)، گاهي از آيات قرآني شاهد آورده، در چند مورد نام محمد زكرياي رازي را آورده و گفته‎هاي او را رد كرده، اين نسخه شامل قول 3 تا 27 مي‎باشد كه به شرح زير مي‎باشند: اندر حواس ظاهر، اندر حركت و انواع او، نفس افعال، هيولي، مكان، تركيب، فاعل و منغعل، بيان حدوث عالم، اثبات صانع، صانع عالم، مبدع حق و ابداع، قول و كتابت خداي تعالي، علت بودش جسم، جواب آنكه خداي عالم را نيافريد پيش از آنكه بيافريد، آثار مخصص بدلالت مختص، معاني بود و هست و باشد، شرح مذهب تناسخ و رد آن، ايجاب و ثواب و عقاب و ختم كتاب., خط نسخ
شناسه : oai:zakhair.net/037313
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.