×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش ترجمه و مفاهيم قرآن (جلد دوم)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : نشر المصطفي ، ، ۱۳۹۲
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب آشنایی با مفاهیم و معانی بلند آیات قرآن کریم که آخرین کتاب آسمانی و راهنمای بشر در زندگانی است، نیازمند تدوین و تولید متون درسی در تمام سطوح علمی و آموزشی است. متن درسی حاضر که در 6 مجلد برای دوره کاردانی رشته معارف اسلامی و کمک آموزشی دوره کارشناسی نگارش یافته، با روشی نوین به این امر پرداخته است. ویژگی های این اثر: *نام گذاری موضوعی آیات *تفکیک تک تک واژه ها برای آموختن معانی لغوی هر واژه *طراحی پرسش های چند گزینه ای برای آزمودن سطح یادگیری دانشجو *گنجاندن تمرین هایی برای آموختن بیشتر و بهتر مطالب در جلد سوم، با تفکیک موضوعی آیات، با توجه به موضوعاتی چون علم و معرفت، تعقل و تفکر، آثار ایمان، هجرت و جهاد، برخی فروع دین، دعا و استغفار، صفات نیک مومن و صبر و شکر، به آموزش آیات مربوطه پرداخته شده است. توضیحات آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن: جلد سوم به قلم علی بمان ملک احمدی (-1331) به بررسی معنایی و مفهومی سوره های قرآن کریم می پردازد. در این جلد موضوعات قرآنی از منظر معنوی و مفهومی مورد بررسی قرار می گیرد.
یادداشت :
/ علی بمان ملک احمدی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 773605
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/9/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.