×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اخراج ما في القوة الي الفعل
پدیدآورندگان : -1 ابوموسي جابر بن حيان بن عبدالله كوفي ( 200 ) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : كيميا
وضعیت نشر : پنجشنبه 8 ذى حجه 1339 ( پايان رساله پنجم )
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,در بيان اشيائي كه بالقوه خواص طلا را دارا مي باشند و بيان روشهايي كه مي توان آنها را به فعليت طلا رسانيد ، و معناي قوه و فعل و مركب و بسيط و چگونگي تقسيم اشياء و طبائع الكواكب السبعة والبروج الاثني عشر وافلاك البروج و الكواكب و دخول بعضها علي بعض و طبايع البلدان و خواص النجوم و افعالها و القول في الطب و التشريح و العلل و الكيفية و المزاج و الطرح و الخواص و الطلسمات و استخدام العلويات و بخورات الكواكب و الميزان و . . با عناوين " القول في . . " ., خط نسخ,ذريعه 20/171 كتابخانه دانشگاه كراچي ـ پاكستان 19995,مصر ، سال 1345 ، چاپخانه خانچي ، ضمن مجموعه ، به تصحيح پ كروس .
شناسه : oai:zakhair.net/066945
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.