×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اثربخشي اموزش سازماني با رويكرد مديريت دانش ساختاريافته شركت هاي توليدي شهرك صنعتي
پدیدآورندگان : حديثه كريمخاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي مديريت و حسابداري
خلاصه : يكي از مباحث اساسي در نظريه سازماني، اثربخشي سازماني است كه آن را ملاكي براي ارزيابي عملكردسازماني محسوب مي كنند اثربخشي سازماني نشان مي دهد كه سازمان تا چه اندازه توانسته است ماموريت هايش را مشخص كند وبه هدف ويا حالت مطلوب دست يابد. امروزه سازمان هاي پيشرفته وموفق سعي مي كنند كه تا براي اثربخشيسازمان 1 اهداف روشن ومشخصي در نظر گرفته وسپس در جهت نيل به آن ها همه توان خود را به كار گيرنداثربخشي سازماني در دنياي پر رقابت امروز بعنوان يك ديدگاه، مهمترين هدف سازمانها را تشكيل مي دهد و مي تواند بعنوانموتوري كليه فعاليتهاي سازمان را به حركت درآورد. در اين مقاله به بررسي رابطه آموزش و اثربخشي سازماني بارويكرد مديريت دانش ساختاريافته ساختاريافته شركت هاي توليدي شهرك صنعتي پرداخته شده است آنچه در اين تحقيق جهت آزمون فرضيه هاي آزمون همبستگي پيرسون و رگرسيون چندگانه مي باشد. دراين پژوهش از نرم افزار SPSS19 جهت تجزيه و تحليل داده ها استفاده مي شود. نتايج نشان داد كه واريانس مشترك آموزش مهارت و فرايند مديريت دانش ساختاريافته با اثربخشي سازماني برابر71/5 درصد مي باشد. يعني با ثابت درنظرگرفتن ساير متغيرها آموزش مهارت وفرايند مديريت دانش ساختاريافته درحدود71/5درصد ازمتغير اثربخشي سازماني را تبيين مي كند و همچنين بين ابعاد فرايند مديريت دانش ساختاريافته بيشترين تاثير بر رابطه بين آموزش مهارت و اثربخشي سازماني مربوط به متغير هاي تبديل دانش و به كار گيري دانش مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MANAGECONF02-MANAGECONF02_0673.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1397/2/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.