×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مديريت ارتباط با مشتري
پدیدآورندگان : راحله قويدل (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي مديريت و فناوري اطلاعات و ارتباطات
خلاصه : طبق گزارشات مختلف ، برخلاف سرمايه گذاري هاي زيادي كه روي مديريت ارتباط با مشتري صورت مي گيرد ، اجراي آن ريسك بسيار زيادي را به همراه دارد. يكي از دلايل شكست اجراي مديريت ارتباط با مشتري نداشتن ابزار و معيار هاي مناسب براي سنجش و ارزيابي ارتباط با مشتريان است. در حال حاضر روش هاي سنتي پر كاربرد ترين ابزارهاي ارزيابي بازار يابي و مديريت ارتباط با مشتري هستند.ولي اين روش براي ارزيابي سرمايه گذاري هايي مثل مديريت ارتباط با مشتري كه انتظار مي رود مزايايي آنها نامشهود ، غير مستقيم،يا راهبردي باشد مناسب نيستند. بنابراين براي ارزيابي مديريت ارتباط با مشتري نيازمند ابزاري هستيم كه عوامل مشهود و نامشهود را بسنجدو رويكردي فرايند گرا و جامع داشته باشد و نواقص روش هاي فوق را برطرف سازد. هدف اصلي مقاله حاضر تبيين عوامل موثر بر توفيق پياده سازي مديريت ارتباط با مشتري مي باشد. لذا در اين مقاله به صورت خلاصه ، اهداف و ضرورت ارتباط بامشتري،عوامل كليدي توفيق مديريت ارتباط با مشتري و مباحث تكميلي در اين موضوع مورد بحث قرار خواهد گرفت.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICTMNGT01-ICTMNGT01_163.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.