×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: زبان و زبان شناسي
پدیدآورندگان : زهرا محمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي مهندسي و علوم انساني
خلاصه : زبان چيست منظور از زبانشناسي چيست و از چه جهاتي مورد بررسي قرار مي گيرد زبان نوشتاري چگونه با زبان گفتاري ارتباط مي يابد آيا گفتار بر نوشتار تقدم دارد كداميك از دو نمود زبان زودتر متحول و دگرگون مي گردد بنابراين تمام پژوهشگران علوم انساني و اجتماعي كه موضوع تحقيقشان با زبان ارتباط مي يابد بايد با اين تعاريف و اصول كلي آشنا باشند. اميد است خوانندگان اين مقاله پس از آشنايي با اين مقدمات و تعاريف براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر به تحقيق و پژوهش در اين زمينه بپردازند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EHCONF04-EHCONF04_069.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/2/6
تاریخ تغییر رکورد : 1396/5/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.