×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ميزان مهارت هاي اجتماعي دانش آموزان پايه ششم ابتدايي ناحيه 2 شهر اهواز
پدیدآورندگان : حميرا حيدري سورشجاني (پديدآور)
يوسف اميني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سومين كنفرانس جهاني روانشناسي و علوم تربيتي، حقوق و علوم اجتماعي در آغاز هزاره سوم
خلاصه : تحقيق با هدف بررسي ميزان مهارت هاي اجتماعي دانش آموزان پايه ششم ابتدايي ناحيه 2 شهر اهواز در سال تحصيلي 95-1394 انجامشد. تحقيق از نوع پيمايشي است. نمونه آماري تحقيق شامل 362 دانش آموز (181 پسر و 181 دختر) است كه به صورت تصادفي و براساس جدول مورگان انتخاب شدند. ابزار پژوهش پرسشنامه مهارت هاي اجتماعي ماتسون است. تجزيه و تحليل داده ها با استفاده از نرمافزار SPSS نسخه 18 انجام شد. نتايج تحقيق نشان داد كه نمره كل مهارت هاي اجتماعي و مولفه هاي آن به جز مولفه حسادت/گوشه گيري و رابطه با همسالان در دانش آموزان دختر بهتر از دانش آموزان پسر است. بين مهارت هاي اجتماعي در دانش آموزان پسر و دختر تفاوت معني دار است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PESLSBTM03-PESLSBTM03_118.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/3/19
تاریخ تغییر رکورد : 1396/6/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.