×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: لايحه ارسالي از مجلس سنا راجع به اصلاح بعضي از مواد قانون ثبت اسناد و املاك
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۳۸ برگ، ۱۳۸ برگ برگزيده
خلاصه : شرح جريانات قانوني در مجلس مبني بر ارائه لايحه ارسالي از مجلس سنا راجع به اصلاح بعضي از مواد قانون ثبت اسناد و املاك ۱۵۶ نسخه نامه محسن صدر رئيس مجلس سنا به رضا حكمت رئيس مجلس شوراي ملي مبني بر تصويب لايحه مذكور و ارسال آن به مجلس شوراي ملي و ده نسخه گزارش عميدي نوري مخبر كميسيون دادگستري و نماينده بارفروش و بابل و ده نسخه گزارش احمد مهران مخبر كميسيون امور استخدام به مجلس شوراي ملي راجع به تصويب لايحه فوق و ارسال گزارش آن به مجلس چند نسخه پيشنهادات تعدادي از نمايندگان مجلس از جمله غلامحسين ابتهاج نماينده بندر پهلوي و حبيب دادفر نماينده مراغه به رضا حكمت در مورد لايحه مزبور / نامه كليه داوطلبان كلاس مهندسي به رياست اداره كل كار گزيني ثبت كل مبني بر درخواست اصلاح لايحه واگذاري اختيارات سازمان برنامه رئيس دولت و نامه رضا حكمت به محسن صدر رئيس مجلس سنا راجع به ارسال لايحه فوق به مجلس سنا جهت تصويب آن و جوابيه محسن صدر به رضا حكمت در خصوص تصويب لايحه مذكور در مجلس سنا
شناسه : 1026848
تاریخ ایجاد رکورد : 1291/4/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.