×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فردوسي
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: نعمت الله جهانبانوئي؛ مدير مسوول: نعمت‌الله جهانبانوئي، عسل پهلوان؛ سردبير: بيژن خرسند، عباس پهلوان (پديدآور)
بيژن‌ خرسند (پديدآور)
جهانبانوئي، نعمت الله، 1301-1387 (پديدآور)
عسل پهلوان (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : علوم‌ سياسي‌
علوم انساني
ايران--سياست و حكومت
ادبيات
وضعیت نشر : تهران (ايران) : نعمت‌الله جهانبانوئي
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: ‎۱۳۲۸ ترتيب انتشار: هفتگي دوره تاریخی: پهلوی دوم
شناسه : oai:aqlibrary.org/3278248
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/7/2
تاریخ تغییر رکورد : 1399/8/3
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشاني ناشر: تهران: خيابان روزولت، جنب سينما دياموند، پلاک‎۳۳تلفن: ‎۸۳۷۲۰۰‎ يادداشتها: روزنامه‌ها دوره‌جديد س۱۰-‎۱۱ ش۳۸۰-‎۴۸۴ (بهمن‎۱۳۳۷- اسفند‎۱۳۳۹) از ش‎۸۵۶ دو نسخه متفاوت موجود است. اين نشريه دو دوره به صورت مجله منتشر شد.دوره اول با ‎۱۱۸۱ شماره از تير‎۱۳۲۸ تا مرداد‎۱۳۵۳ و دوره دوم با ‎۳۶ شماره از ‎۱۷ مهر‎۱۳۵۷ تا ‎۲۶ تير‎۱۳۵۸ بوده است.فقط در سالهاي ‎۱۳۳۷تا‎۱۳۳۹ با قيد "دوره جديد"، از شماره ‎۳۸۰تا‎۴۸۴ به شکل روزنامه هفتگي انتشار يافت که پس از عزيمت"نيرمحمدي"به هند به عنوان وابسته فرهنگي مجددا به صورت مجله منتشر شد. طبق موجودي، در دوره اي از سال ‎۶ 1346‎ نسخه بي شماره (ارديبهشت- مهر‎1346‎) به صورت ماهانه انتشاريافته به صورتي که "فردوسي ماهانه" يکي از چهار شماره " فردوسي هفتگي" است به اين صورت که آخرين دوشنبه هر ماه به جاي آن که فردوسي هفتگي انتشار يابد فردوسي ماهانه منتشر شده است. شماره 328 به دلیل توقیق مجله فردوسی با عنوان "دنیا" منتشر شده است
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.