×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: جايگاه و اهميت توسعه انساني در سازمانها
پدیدآورندگان : هدايت تيرگر (پديدآور)
زهرا عابدين زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي مهندسي صنايع، مديريت و حسابداري
خلاصه : امروزه جايگاه انسان و توجه به شأن واقعي او جزء اصلي تعاريف توسعه واقع شده، و توسعهبع يك حركت همه جانبه شامل تغييرات عمده در ساختارهاي اجتماعي، اقتصادي و نهادهاي ملي براي رسيدن به رفاه گسترده انساني و افزايش كارآيي و اثربخشي سازماني، تبديل گرديده است. در عصر جهاني شدن و پيشرفت فن آوري، سرمايه انساني به عنوان مهمترين سرمايه ي سازمان قلمداد شده است سرمايه ي انساني، مجموعه اي از مهارتها، دانش و ويژگي هاي عمومي افراد در سازمان است. به منظور استفاده و مديريت بهينه ي سرمايه انساني در سازمان ها، از سالهاي نخستين سده بيستم، حوزه ي اداره امور كاركنان به عنوان مديريت منابع انساني متحول گرديد. در حال حاضر موفقيت سازمانها تا حد زيادي به روحيات، تلاش، انگيزش و رضايت منابع انساني آنها بستگي دارد. و كارآيي و اثربخشي سازمانها با كارآيي و اثربخشي نيروي انساني وابستگي مستقيمي دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MAIE01-MAIE01_465.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/21
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.