×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مرمت و نگهداري بنا بايدها و نبايدها
پدیدآورندگان : مريم اخوت (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش معماري و مصالح ساخت
خلاصه : مرمت و نگهداري بنا از جمله مسائلي است كه مورد غفلت واقع شده است رشد نامتوازن جمعيت و توسعه افقي شهرها درايران از بين رفتن اراضي كشاورزي و تغيير كاربري آنها شده بطوريكه مساله پايداري فضا را دچار چالش جدي كرده است بدين منظور يكي از مناسب ترين راه كارها مرمت و نوسازي فضاهاي فرسوده مي باشد كه متاسفانه به علت بكارگيري طرحهاي تقليدي و اغلب نامتناسب با شرايط اجتماعي و فرهنگي استفاده مناسبي از اين منابع صورت نپذيرفته است دراين مقاله ضمن تحليلي برمساله مرمت و نگهداري بنا پيشنهادهايي درجهت بهبود روند فعلي ارايه شدها ست
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CACM01-CACM01_006.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/2/19
تاریخ تغییر رکورد : 1391/2/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.