×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: الشهاب في صحة الاخبار عن الفعل و الحرف
پدیدآورندگان : -1 نظام الدين احمد گيلاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : نحوي‌
وضعیت نشر : نزديك عصر مؤلف
مشخصات فیزیکی : 18×12
یادداشت : ,ردي است كوتاه بر دانشمندان علم نحو كه مي گويند اخبار از فعل و حرف صحيح نمي باشد و اين جهت مختص به اسم است ، مؤلف مي خواهد اثبات كند كه در مثالهائي صحت اخبار معلوم مي شود(3)., خط نستعليق,() در فهرست كتابخانه مركزي دانشگاه تهران 11/2184 گويد: در دهلي به سال 1040 نزد مهابت خان فرمانرواي آنجا ، نظام الدين با دانشمندان در اين مسئله گفتگو داشته و بر آنها چيره شده و بدستور خان اين رساله را نوشته و خود او آنرا « الشهاب » ناميده است. اين موضوع در نسخه ما نيامده است.
شناسه : oai:zakhair.net/023311
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.