×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي فون و الگوي پراكنش پرندگان شهر برزك (بخشي از منطقه حفاظت شده قمصر و برزك)
پدیدآورندگان : زهره اسلامي (پديدآور)
فاطمه رزمجو (پديدآور)
معصومه شائمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنگره ملي زيست شناسي و علوم طبيعي ايران
خلاصه : منطقه حفاظت شده قمصر و برزك نمونه اي شاخص از حيات وحش كوهستاني كشور را دارا مي باشد مطالعه حاضر به منظور بررسي فون پرندگان شهر برزك در زيستگاه هاي مختلف در طي هفت ماه (تسفند 1392 الي مهر 1393) انجام گرفت و بر اساس آن 34 گونه متعلق به 22 خانواده شناسايي و ثبت گرديد سه گونه دليجه كوچك (Falco naumanni) ، بلبل (Luscinia megarhynchos) و جغد كوچك (Athene noctua) كه در منطقه مورد مطالعه شناسايي شدند در ايران تحت حفاظت مي باشند شاخص تنوع گونه اي شانون -واينر براي بررسي تنوع گونه اي منطقه بررسي شد زيستگاه باغي و مرتعي بيشترين ميزان تنوع را داشتند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-BSCONF01-BSCONF01_455.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/11/15
تاریخ تغییر رکورد : 1394/11/4
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.