×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدرس ستاره درخشان تاريخ معاصر: نگرشي كوتاه بر سير مبارزات (شهيد آيت‌الله سيدحسن مدرس) با استبداد و استعمار
پدیدآورندگان : سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : کتاب
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : مدرس‌‏، حسن، ۱۲۴۹-۱۳۱۶
وضعیت نشر : تهران : سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي ، ‎‎‎‎‎‎‎‎‎۱۳۶۴
فهرست مطالب : حکم حضرت امام در رابطه با احیای مقبره شهید آیت الله مدرس مقدمه مبارزات شهید آیت الله مدرس تا قبل از کودتای 1299/ 1مبارزات شهید مدرس علیه سلطه انگلیس و دیکتاتوری رضاخان از 1299 به بعد 13مبارزه آیت الله مدرس با نخست وزیری رضاخان 29مبارزه آیت الله مدرس با ریاست جمهوری رضاخان 35استیضاح رضاخان توسط آیت الله مدرس 51مبارزه آیت الله مدرس با تغییر سلطنت و استقرار دیکتاتوری پهلوی 59مبارزات آیت الله مدرس بعد از استقرار دیکتاتوری رضاخان تا شهادت 69ویژگی های حرکت شهید آیت الله مدرس 77ویژگی ها و خصوصیات شخصی آیت الله مدرس 85نارسایی های نهضت اسلامی در آن زمان 89درس آموزی از نهضت آیت الله مدرس 103
مخاطب : عام
شناسه : 1701233
مکان : مخزن بسته
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/28
تاریخ تغییر رکورد : 1399/5/9
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکي107صفحه، رقعی.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.