×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [عزيزاله اميررحيمي]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۵۶برگ، ۳پاکت تمبر
فهرست مطالب : نامه اهالی اردستان و توابع آن مبنی بر درخواست نماینده ای مستقل در مجلس شورای ملی / تلگراف اهالی الیگودرز از ازنا مبنی بر درخواست نماینده ای مستقل در کنگره مجلسین/ نامه سرهنگ بازنشسته عزیزاله امیر رحیمی به نخست وزیر در مورد بر شمردن مضرات پیمان بغداد برای کشور و مزمت آقای علاء به دلیل قراردادن اهالی دامغان و انجمن آشوریهای تهران مبنی بر درخواست نماینده ای مستقل / نامه عزیزاله امیر رحیمی به نخست وزیر آقای اقبال در شکایت از آقایان علم و علاء مبنی بر شرکت دادن منسوبان خود در مجلس ۱۹ و تشکیل کنگره مجلسین و درخواست او از اقبال مبنی بر جلوگیری از تاسیس کنگره و استعفایش از نخست وزیری در صورت تشکیل آن
شناسه : 718772
تاریخ ایجاد رکورد : 1405/6/18
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.