×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: قواعد
پدیدآورندگان : -
نوع : نامشخص
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : لـغـــــت
وضعیت نشر : ۱۲ - ۱۱۰۱ - هجري قمري
مشخصات فیزیکی : تهيه نسخه: نوع تهیه:وقفی شرح تهیه:وقف به:کتابخانه غرب همدان قرن تهيه:۱۴ سال تهيه:
یادداشت :
:
شناسه : oai:aqlibrary.org/3135857
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/10/28
تاریخ تغییر رکورد : 1397/10/28
ملحقات : وضعيت نسخه / نوع سند / پدیدآور:کاملحاشیه: حاشیه:معين نشدهآغاز:بسمله،سپاس بيحد و ستايش بيعد مرخدايرا که آفريده‌گار جهان است و پروردگار جهان‌يانست ....انجام:بعد از اين از قديم الزمان الي الان به الي غاية از بامداد تا شام از روز نخستين تمتنوع خط: نوع خط متن:نـسـتـعـلـيــق نوع خط حاشيه: نوع خط ترجمه:اندازه خط: متن:جلی ترجمه:معین نشده حاشیه:معین نشدهدرجه خط:خوشدانگ قلم: دانگ قلم متن:کتابت اندازه دانگ قلم متن:از ۴/‎۳ تا ۵/‎۱ ميليمتر دانگ قلم حاشيه:از ۴/‎۳ تا ۵/‎۱ ميليمتر اندازه دانگ قلم حاشيه:رنگ كاغذ:نـبـاتـــي*نوع مركب:مـشـکـــي*تعداد اوراق:‎۸طول اوراق:‎۱۸/۲عرض اوراق:‎۱۱/۸مشخصات جلد: نوع جلد: تيماج‌ضربينوع قطع:رقـعـــي*طول کتاب:‎۱۸/۲عرض کتاب:‎۱۲/۲نوع سال:معين نشدهتزيينات:برونتوضيح تزيينات:جلد به جداول و حاشيه زنجيره‌اي ضربي مزين شده استارزش نسخه:معين نشدهآسيب هاي نسخه:رطـوبــت ديــدهشرح اسيب:حاشيه برخي اوراق وصالي شده استاثر مهر:کتابخانهسجع و نشان مهر:کتابخانه غرب تاسيس ‎۱۳۳۲ همدان خيابان شاهپور مدرسه آخوند * صادق بن محمدعبداللهشرح ضمائم:اين نسخه به نسخه ‎۱۵۰۹ ضميمه شده است
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.