×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير هماهنگي كيان هوش‌هاي چندگانه و رشته‌هاي تحصيلي بر نگرش نسبت به رشته تحصيلي در دانشجويان‭ ۹ ‬رشته مقطع كارشناسي دوره روزانه دانشگاههاي دولتي ( وابسته به وزارت علوم) شهر تهران در سال تحصيلي‭۱۳۸۶-۱۳۸۷ ‬
پدیدآورندگان : فرزانه ارجمند (پديدآور)
فرزانه ‏ارجمند ‏ (پديدآور)
دانشگاه علامه طباطبائي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

توصیفگر : رشته تحصيلي
هوش هاي چندگانه
نگرش
وضعیت نشر : تهران : : دانشگاه علامه طباطبائي ، ، ‭۱۳۸۷‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۱۸۶‬ص.‬ : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : هدف تحقیق: بررسی تاثیر هماهنگی کیان هوش‌های چندگانه و رشته‌های تحصیلی بر نگرش نسبت به رشته تحصیلی در دانشجویان‭ ۹ ‬رشته مقطع کارشناسی دوره روزانه دانشگاههای دولتی ( وابسته به وزارت علوم) شهر تهران در سال تحصیلی‭ ۱۳۸۶-۱۳۸۷ ‬است. جامعه آماری: دانشجویان کارشناسی دوره روزانه‭ ۹ ‬رشته دانشگاههای دولتی شهر تهران. یافته‌های تحقیق: براسا نتایج حاصل از‭ ۹ ‬فرضیه فرعی اول بین هوش های چندگانه و رشته‌های مختلف تحصیلی هماهنگی وجود نداشت و نتایج‭ ۹ ‬فرضیه فرعی دوه بیانگر این است که نگرش مثبت به رشته تحصیلی در اکثر موارد از نتایج هماهنگی هوش و رشته تحصیلی در دانشگاه است.
یادداشت :
/فرزانه ارجمند
عنوان از روی صفحه نمایش عنوان
کتابنامه
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 70559
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/7/1
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.