×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: عوامل سازماني تاثير گذار بر پياده سازي اخلاق حرفه اي در سازمانها
پدیدآورندگان : غلامرضا طالقاني (پديدآور)
گل آرا پورمجرب (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در مديريت و حسابداري
خلاصه : اهميت منابع انساني و به تبع آن رفتار سازماني طي چند دهه اخير و تلاش در راستاي هماهنگي و بهبود رفتار كاركنان در راستاي اهداف سازماني ، دامنه وسيعي از نظريه ها و نگرش ها را پديد اورد كه ماحصل همه اين نظريه ها توجه به ذات و فطرت انساني كاركنان مي باشد، اخلاق به عنوان يكي از ابعاد مهم فطري انسان است كه از ملزومات هرحرفه و مورد انتظار سازمان و جامعه مي باشد كه سطح وسيعي از عوامل سازماني و ادراك از رفتار افراد در نقش را تحت تاثير قرار مي دهد در اين مقاله سعي گرديده با توجه به ماهيت وسيع اخلاق حرفه اي اقدام به معرفي عوامل آشناي سازماني جهت پياده سازي آن در سازمانها گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AMSCONF03-AMSCONF03_507.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/7
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.