×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: راهكارهاي بانشاط سازي فضاي اموزشي
پدیدآورندگان : نويد حاتمي (پديدآور)
نجمه حاتمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي هزاره سوم و علوم انساني
خلاصه : تعليم و آموزش كودكان و نوجوانان با استفاده از راهكارهاي علمي ، تجربي و روانشناسانه آرزوي همه ي جهانيان است؛ اما جامعه ي اسلامي و مسئولين نظام به ويژه مقام معظم رهبري به اين مقدار بسنده نكرده و كيفيت بخشي به آموزش و پرورش را در سرلوحه برنامه هاي مسئولين قرار داده اند .اين دفتر با وضيح نقش نوآوري در كيفيت بخشي به امر آموزش اشاره اي هم به خصوصيات يك معلم يا مربي خوب دارد سپس با توضيح درباره ي محيط و فضاي آموزشي، معلم را برنامه ريز اصلي درسي معرفي مي نمايد. و در پايان تعدادي اره كار ها براي ايجاد نشاط و شادابي در فضاي كلاس و محيط مدرسه را معرفي مي كند. نتايج نشان داد كه اجراي اين مقوله ها كم هزينه و در كيفيت اموزش راهگشا بود روش تحقيق در اين مقاله توصيفي تحليلي است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCTMH01-NCTMH01_469.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/30
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/20
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.