×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شناسايي واولويت بندي معيارهاي موفقيت اموزش كارافريني با استفاده از تكنيك TOPSIS فازي (تكنيك ايده آل فازي)
پدیدآورندگان : كبري پسنديده فرد (پديدآور)
رضا كياني ماوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي مدل ها و تكنيك هاي كمي در مديريت
خلاصه : توسعه در مفهوم واقعي و جامع خود نيازمند الزامات و پيش نيازهاي متعددي است كه وجود وحضور آن ها در نهايتتحقق آن را امكان پذير مي نمايد. يكي از اساسي ترين اين پيش نيازها كه به ويژه طي سال هاي اخيرصدر ادبيات علوممختلف از جمله مديريت، اقتصاد، روان شناسي و جامعه شناسي به آن توجه و تاكيد جدي شده است، مفهوم كارآفرينيو قابليت هاي مرتبط باان مي باشد ،بر اين منظور از مدل رياضي استفاده شده ودو مرحله پرسشنامه بين اساتيدكارافريني توزيع شده وبا استفاده از روش تاپسيس فازي وزن اين ويژگي ها محاسبه شده. بيشترين وزن مربوطبه عامل توانايي علمي و مهارت اساتيد و كيفيت اطلاعات و محتوا و كمترين وزن مربوط به معيار هاي حضورفعالان اين مقوله و كارافرينان برتر در كلاس ها (سخنران مهمان) و تعامل بين دانشجويان مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-QMTM01-QMTM01_004.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/3/19
تاریخ تغییر رکورد : 1396/3/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.