×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي نرم افزارسيستم پرتابل الكتروكارديوگرام (ECG) با قابليت مشاهده از راه دور
پدیدآورندگان : ابوالفضل قنبرزاده (پديدآور)
مهدي طاهري (پديدآور)
جليل مظلوم (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي نوآوريهاي علوم مهندسي برق
خلاصه : الكتركارديوگرافي (ECG) نوعي فرآيند تشخيصي براي ارزيابي سلامت ناشي از تحريك عضله قلب ميباشد. بطور كلي اين پروژه به سه بخش تقسيم مي شود، بخش اول آماده سازي سيگنال، بخش دوم ديجيتال نمودن سيگنال DAQ و بخش سوم نمايش سيگنال بر روي كامپيوتر و ارسال آن از طريق پروتكل اترنت تقسيم مي گردد. در ابتدا سيگنال توسط ماژولAD8232 ازسطح بدن دريافت ميشود و سپس به ميكروكنترلر فرستاده ميشود، بعد از تبديل سيگنال آنالوگ به ديجيتال به طور همزمان به كامپيوتر فرستاده مي شود تا توسط نرم افزار لبويو و ويژوال استاديو نمايش داده شود. از مزاياي اين روش مي توان به مواردي نظير كنترل بيماري هاي مزمن، تشخيص، درمان، پيگيري و مشاوره و هم چنين، آموزش اشاره كرد. مزاياي دستگاه را ميتوان قايليت ارسال سيگنال ECG بر روي سيتم ديگر(پزشك) از راه دور و از طريق پروتكل tcp/ip، قابليت ارتباط تصويري و نوشتاري از راه دور، و نمايش سيگنال بر روي تلفن همراه مي باشد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CEES01-CEES01_107.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1397/3/11
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.