×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي اثر سرباره كوره بلند و كنورتور ذوب آهن اصفهان بر مقاومت فشاري بتن خود متراكم با مقاومت بالا
پدیدآورندگان : علي حيدري (پديدآور)
مهدي طاهري سرتشنيزي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : هشتمين كنگره ملي مهندسي عمران
خلاصه : يكي ازمشكلات كارخانه هاي توليد فولاد حجم زياد ضايعات توليدي است اين ضايعات بدليل تركيبات آهكي و سيليسي براي محيط زيست خطرناك بوده و قابل جذب درمحيط زيست نيستند دراين تحقيق اثرتركيب سرباره هاي كوره بلندوكنورتور ذوب آهن اصفهان بربتن خودمتراكم بامقاومت بالا مورد بررسي قرارگرفته است بدين منظور طرح هاي اختلاط مختلفي كه شامل سرباره و كنورتور است ساخته شده و مقاومت آنها بررسي شده است دركليه طرح ها سرباره و كنورتور جايگزين بخشي ازسيمان شده و نسبت آب به موادسيماني ثابت درنظرگرفته شده است همچنين درتمام طرح ها ازمقدارثابت پودرسنگ به عنوان فيلروشن و ماسه بانسبت ثابت وفوق روان كننده باپايه پلي كربوكسيلات به نسبت ثابت استفاده شده است نتايج بدست آمده حاكي ازاين است كه استفاده ازسرباره و كنورتور تركيبي تا 20درصد جايگزين سيمان دربتن خودمتراكم با مقاومت بالا باعث كاهش مقاومت دراين گونه بتن نمي شود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCE08-NCCE08_0578.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/11/4
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/25
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.