×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه يك روش نمونه برداري كلان داده ها مبتني برمدل برنامه نويسي نگاشت-كاهش
پدیدآورندگان : زينب عباسي (پديدآور)
وحيد اميري (پديدآور)
محسن رحماني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در مهندسي كامپيوتر و فن آوري اطلاعات
خلاصه : كلان داده ها داده هاي حجيمپيچيده و داراي رشدسريع هستند كه از چندين منبع اطلاعاتي ناهمگن به دست مي آيند استخراج اطلاعات مفيد از كلان داده ها مي تواند براي كاهش فضاي ذخيره سازي وافزايش در سرعت و دقت پردازش مفيد باشد يكي از روشهاي استخراج اطلاعات نمونه برداري است نمونه برداري براي كلان داده ها بهتر است به صورت موازي انجام شود تا زمان كمتري براي انجام اين كار صرف گردد در اين مقاله يك روش نمونه برداري به نام روش نمونه برداري مخزني با استفاده از مدل برنامه نويسي نگاشت كاهش موازي سازي شده و اصلاحاتي در ان صورت گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITCONF03-CITCONF03_284.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.