×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پايداري در شهرسازي قزوين
پدیدآورندگان : فرتاش كشاورز (پديدآور)
رعنا السادات كمالي نژاد (پديدآور)
مهران شريفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي مهندسي عمران و توسعه پايدار ايران
خلاصه : پايداري و مفهوم پايدار شدن در سال هاي اخير از بعدهاي مختلفي مورد بحث قرار گرفته است.به همين دليل نظريات بسيار زيادي راجعبه اينموضوع گفته شده.و نظرات مختلفي است به همين دليل تعريف بسياري از طراحي شهري شده است.در برخي از مقالات خيابان پايدار را خيابانسبز نيز مينامند كه در نظر ما معماري و زندگي راحت توسط انرژي هاي خدادادي و بهره برداري مناسب از اين انرژي هاست.به همين دليلبايد تمام موارد زير را مورد بررسي قرار داد.-نظم دهي به خيابان از نظر ترافيك شهري بستن يكسري خيابان ها كه باعث از بين بردن آلودگي ميشود-استفاده از منابع انرژي و بهرگيري كاملا مناسب از انرژي خورشيدي و منابع تجديد پذير-استفاده از منابع زير زميني و جمع آوري آبهاي سطحي براي بارندگي ها-استفاده از مبلمان شهري براي آسودگي شهروندان-استفاده از منابع طبيعي مثل درختان
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICESCONF01-ICESCONF01_263.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/2/11
تاریخ تغییر رکورد : 1396/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.