×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي عملكرد ميراگرهاي جرمي متمركز دركنترل سازه هاي ساختماني تحت زلزله هاي ميدان دور
پدیدآورندگان : امين قنادي اصل (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي سازه، راه، معماري
خلاصه : تاثير ميراگرهاي جرمي تنظيم شده TMDS براي كنترل سازه هاي ساختتمان تحت تحريكات زلزله دراين مقاله مورد بررسي قرارگرفته است اين مقاله موضوعات عملي و كنترل ارتعاش را براي ساختمان هاي 5و8و10و15و20و25 و 30 طبقه كه يك سيستم سازه اي باقابهاي خمشي ويژه درهر دو جهت مي باشند را بحث مي كند فرض كنيد كه فركانس آن نزديك به اولين فركانس طبيعي ساختمان ها باشد و به منظور طراحي پارامترهاي ميراگر جرمي تنظيم شده اين براي كنترل آن مودي كه بيشترين سهم را در پاسخ ساختمان ها ايجاد م يكند طراحي شده است تاثير عدم تنظيم بربرخي از پارامترهاي ميراگر جرمي تنظيم شده برروي عملكرد لرزه اي انها با استفاده از تحليل تاريخچه زماني با استفاده از ثبت ركوردهاي زلزله طبس و السنترو مورد مطالعه قرارگرفتند تحت تحريك زمين لرزه عملكرد سازه هايي كه ميراگرهاي جرمي تنظيم شده دارند به مقدار زيادي به ويژگيهاي حركت زمين بستگي دارد ميراگر جرمي تنظيم شده در نتيجه دركاهش پاسخ لرزه اي سازه ها موثر است وقتي كه حركت زمين بسامد گروه محدود و طولانيمدت را نشان ميدهد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CHALOOSCIVIL01-CHALOOSCIVIL01_051.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/4/6
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.