×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارزشيابي كتابهاي مراكز پيش دبستاني وابسته به اموزش و پرورش استان لرستان از نظر مربيان در سال تحصيلي‭۸۵-۸۶ ‬
پدیدآورندگان : ابراهيم محمودي مهر (پديدآور)
دانشگاه علامه طباطبائي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : مربي
كتاب درسي
پيش دبستاني
اررزشيابي
وضعیت نشر : تهران : : دانشگاه علامه طباطبائي ، ، ‭۱۳۸۶‬
مشخصات فیزیکی : ‮‭۲۰۰‬ص.‬ : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : هدف تحقیق: بررسی ارزشیابی محتوای کتابهای مراکز پیش دبستانی وابسته به اموزش و پرورش استان لرستان از نظر مربیان در سال تحصیلی‭ ۸۵-۸۶ ‬است. پرسشهای تحقیق: ایا محتوای کتابهای آموزشی قرآن با توجه به اهداف تعیین شنده در این کتاب از نظر مربیان متناسب هستند‭ ؟‬آیا محتوای کتاب آموزش نشانه های فارسی با توجه به اهداف تعیین شده در این کتاب مناسی هستند‭ ؟‬آیا محتوای کتاب خانه خانواده آموزشگاه با توجه به اهداف تعیین شده در این کتاب مناسب هستند‭ ؟‬جامعه آماری: کلیه مربیان پیش دبستانی استان لرستان می باشد که از بین این جامعه نمونه به صورت تصادفی خوشه ای ساده از سه منطقه این استان تعیین و به اجرا در آمد که تعداد‭ ۶۰ ‬نفر به سوالات ما پاسخ دادند. یافته های تحقیق: نتایج ارزشیابی کتاب قرآن حامی از عدم تناسب و ضعیف بودن آن نسبت به خصوصیات کودکان و اهداف تعیین شده است. نتایج ارزشیابی کتاب آموزش نشانه های فارسی نشان از در حر متوسط بودن این کتاب حاکی از در حد متوسط بودن این کتاب است. نتایج ارزشیابی از کتاب خانه خانواده آموزشگاه حاکی از در حد متوسط بودن این کتاب انسان بهداشت خوراک از نظر اهداف و محتوای آن در حر بسایر خوب می باشد.
یادداشت :
/ابراهیم محمودی مهر
؛استاد راهنما: کافوری
؛استاد مشاور: مفیدی
عنوان از روی صفحه نمایش عنوان
کتابنامه
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 577870
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.