×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: قانون اصلاح ماده ۲ قانون نظام وظيفه
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۰برگ، ۱۰برگ برگزيده، ۱نامه
خلاصه : چهار نسخه نامه چاپي و دست نويس محمود جم رئيس الوزراء و سرلشكر اميرفضلي وزير جنگ به مجلس شوراي ملي مبني بر ارايه ماده واحده مربوط به اصلاح فقره الف ماده ۲ قانون نظام وظيفه راجع به مدت خدمت تحت السلاح افراد نيروي دريايي به انضمام متن آن جهت تصويب در مجلس/ گزارش‌هاي اسكندر مقدم مخبر كميسيون نظام و نماينده (مراغه) در شورهاي اول و دوم و نيز برگه شرح جريانات قانوني آن در مجلس همچنين نامه رئيس مجلس به رياست وزراء مبني بر اعلام تصويب ماده واحده مزبور به همراه متن قانون
شناسه : 985924
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/9/4
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.