×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي بودجه ريزي عملياتي در سازمانها
پدیدآورندگان : داود كياكجوري (پديدآور)
متين معتمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : سازمانها براي نيل به موفقيت به ابزارهاي گوناگوني نيازدارند و يكي از مهمترين اين ابزارها بودجه مي باشد. بودجه مهمترين ابزار برنامه ريزي براي مديريت هر سازمان به شمار مي آيد و بودجه ريزي به عنوان شرح وضعيت و پيش بيني درآمدها و هزينه ها براي يك دوره، به مديري سازمان كمك مي كند تا كنترل امورمالي سازمان را در دست داشته باشند. بنابراين بررسي علمي بودجه ريزي در كشور ضرروي است. بودجه ريزي عملياتي، به عنوان يكي از مكانيزمهاي اصلاحي حساس و برجسته مالي و حسابداري شركتهاي موفق ، در دهه هاي اخير، عامل تمايز و برتري براي سازمانهاي پيشگام دنيا تلقي شده است. بحث بودجه ريزي عملياتي يك مقوله و مفهوم اساسي است كه تحقق و عمل به آن باعث بقا و تداوم استفاده درست و صحيح از نتايج مي باشد. مقاله حاضر به بررسي بودجه ريزي عملياتي مي پردازد و تحقيق به صورت كتابخانه اي انجام گرديده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF01-MOCONF01_1004.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.