×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اموزش و اشاعه فرهنگ مصرف بهينه راهكاري استراتژيك درجهت اصلاح الگوي مصرف
پدیدآورندگان : قاسم شهابي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : تجارب-كارگروه صنعت برق
وضعیت نشر : هفتمين كنفرانس بين المللي مديريت
خلاصه : امروزه انرژي الكتريكي بعنوان پاكترين و مفيد ترين اما گرانترين انرژي در سطح جهان بشمار مي آيد هزينه هاي سنگين توليد، انتقال و توزيع از يكسو و وابستگي شديد توسعه صنايع، پويايي تجارت و ايجاد رفاه اجتماعي از سوي ديگر باعثشده است تا ارزش اين كالاي گرانبها و كم نظير روز به روز اشكار تر گردد در كشور ما بدليل ارزاني برق و دسترسي اسان به آن مصرف بي رويه و غيرمنطقي بصورت دردناكي شيوع يافته است حال با توجه به كمبود توليد و محدوديتهاي فراوان پيش رو براي تامين برق مورد نياز مصرفي جامعه مديران و دلسوزان صنعت برق و كشور را بر آن داشت تا براي مهار هدايت و مديريت اين انرژي ذي قيمت دست به اقدامات عملي و گاها سختگيرانه بزنند ارائه يك راهكار عملي و علمي مديريت مصرف و اجراي آن با حداقل خسارات مادي و معنوي به مجموعه مشتركين كاريست كه دراين تجربه به ان پرداخته خواهد شد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IRIMC07-IRIMC07_183.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/28
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.